אבחון קולי - Bioacoustics התפתחות מחשבות תדרים

בריאות הקול – רפואת תדרים

לגוף שלנו יש את היכולת המופלאה לאבחן לשדר ולרשום לעצמו מצבים של חוסר איזון,

איך הוא עושה את זה ?

לרוב אנחנו מגיעים למצבים שהגוף לא רק משדר אלא כבר 'צועק' אלינו בכל מיני דרכים: כאבים, עייפות, מחלות, חוסר תפקוד ועוד

לאחרונה המדע הקולי מגלה שאנחנו יכולים להגיע – לשמוע ולקלוט את כל תופעות חוסר האיזון הגופניות והרגשיות שלנו עוד בשלב טרום ההתרחשות ואפילו כחודש לפני שהתופעות המצביעות על חוסר איזון יגיעו לידי ביטוי פיזיולוגי.

אתם שומעים?

חודש לפני!!

בדיקת תדרי הקול שלנו היא טכנולוגיה חלוצית ייחודית בתחום הרפואה המשלימה ומכונה בתואר "ביו-אקוסטיקה אנושית". תחום חדשני זה משלב פרופיל – תאור המצב הווקאלי – הקולי שלנו, שאותו מבצעים באמצעות ניתוח ספקטרום הקול ולאחר מכן שימוש במצגת סאונד אנלוגית בתדר נמוך.

דגימת הקול שנמסרת היא מאוד פשוטה ומוקלטת במיקרופון בעל רגישות גבוהה מאוד – בשתי הקלטות של כדקה וחצי

הפרופיל הווקאלי הוא כלי לאבחון מאוד עצמתי ומדוייק

מתוך אלפי מקרים שנחקרו בקליניקות לביו-אקוסטיקה בארה"ב ונערכו על ידי מאות עורכי מחקר מיומנים בביו-אקוסטיקה, תפיסת הקול האנושי כמטריקס מתמטי של הגוף הפכה למושג שימושי לבחינת המבנה וסביבות התדרים הקשורות למסלולים המספריים של הביולוגיה והפיזיולוגיה האנושית.

מחקרים חדשניים, שעשו שימוש בניתוח הספקטרום הקולי והצגת צליל אנלוגי בתדירות נמוכה, קבעו כי למרות שאין, נכון לעכשיו, שום פרוטוקול מחקר סטנדרטי בתדרים ביולוגיים, העבודה היסודית של של חברת Soundhealth איתה אנחנו בקשר, מקדמת מחקר חיוני וחשוב מעוד למטרה זו. "אנו צופים כי מאמצינו ימשיכו לקדם את הרפואה כאשר אנו דוחפים את הרפואה הקונבנציונאלית לעתיד מקצועי ורחום יותר."

נכון, לא נעים לחשוב על זה שאנחנו בעצם הולוגרמה מתוכנתת אך במדע חקר התדרים נמצא כי הגוף הוא מטריצה ​​מתמטית צפויה, שניתן להשתמש בה לצורך חילוץ נתונים הנוגעים לבריאות האדם הפרטנית. 

באמצעות רישות, מיפוי, ומיקוד גבוה, נמצא שהקול האנושי מכיל את הסמנים הביולוגיים בתדירות גבוהה ומדוייקת מספיק כדי להגדיר מתמטית את כל תחומי הקיום האנושי הפיזי, הרגשי, הנפשי, הלך הרוח והיצירתיות.

מצד שני – זה גם נותן לנו איזשהו שקט , כי אם ניתן לכמת ולמדוד אז ניתן גם לתקן, לאזן – ולהבריא. כמעט מכל דבר.

ואם נלך אפילו לעולמות הגבוהים יותר – ניתן באמצעות התדרים ליצור קשר מתמטי ויציב עם מה שעד היום נחשב ללא ידוע- התדרים שאיננו תופסים באמצעות חמשת החושים שלנו, אלא בחושים הסודיים האחרים..

הכותבת, נל עמית

היא מאבחנת מוסמכת ונטורופתית

צרו קשר עוד היום לאבחון מקיף

אולי גם תאהב...