אבחון קולי - Bioacoustics מודעות והעצמה מחשבות תדרים

הזמנה להקשיב. 👂 לצמחים יש מנעד של צלילים – תדרי ריפוי.

מרגע הלידה ועד רגע המוות אנחנו נשמעים uמשתמשים בצלילים כדי לבטא את הרגשות והצרכים שלנו. אך יש מסתורין נוסף שאיננו יודעים עליו בתוך המילים שלנו. אלמנט נוסף שרק חלקנו מודעים אליו ושומעים אותו.

ישנו רעיון עתיק שנמצא אותו מקודד בכל הכתבים ועל פני כל המבנים והקירות העתיקים במזרח ובמערב. השימוש בצליל= בתדר. זהו כלי קדום , אמצעי להבנת הביולוגיה והפסיכולוגיה הבסיסית שלנו.

"אני מרגישה שאתה עצוב" או "אני מרגישה שאתה עייף" שהן איכויות מידיות שנשמע בקולו של ילד.

או "אני לא יכולה לשמוע אותו" … – "הוא משדר משהו שלא בא לי בטוב"

..זהו תמהיל פסיכולוגי – ביולוגי שלא תמיד אנחנו יודעים לספר לעצמנו מה הפשר שלו.

היכולת שלנו האינטואיטיבית לפרש את הקול והתדר שעובר אלינו דרכו, הרעיון העתיק של השימוש בצליל כמודל ריפוי, פגש לאחרונה את טכנולוגיית המחשב המודרנית.

מכונים לחקר הביואקוסטיקה בארה"ב חקרו את הנושא, והקימו אלגוריתמים של דפוסי תדרים – דפוסי קול והבעה בצליל (ללא הצורך במלל) המבצעים אקסטרפולציה = פיענוח עמוק ומקיף כדי לכמת, לארגן ולדייק עד הרמה המיקרוביולוגית, למפות חסרים תזונתיים, מחלות ועודפים בגוף.

היום, תדרי הקול יודעים לספר לנו קודם כל על המידע הביומטרי – חותם הקול (טביעת האצבע האישית שלנו). החל מרמת הדנ"א וכלה אפילו בכוונות הנסתרות של מי שמדבר אתנו.כאילו (או לא כאילו) שהצלחנו להתקרב למיפוי של משהו שקראנו פעם טלפתיה..

המחקר החדשני הזה מראה את הקול כייצוג הולוגרפי של הגוף ויכול בחזרה למצוא את הייצוג הקולי – התדרים, שירפאו חוסר איזון בגוף- נפש- רוח.

הנה סיכום של כמה מהפרוטוקולים ש*נחקרו עד כה בתחום הביואקוסטיקה :

· באנשים עם מחלות דומות נצפה כי יימצא חוסר איזון – חריגות ווקאליות, שיעידו על הרעלות, רעלנים, ועודפים מאותו סוג.

· המוח מדבר- מפרש לנו את הרשמים החושיים מהמציאות שלנו בשפה של דפוסים מתמטיים, שניתן ליישם אותם כדי להפעיל אזורים במוח.· כמו שהמוח שלנו פועל באופן מתמטי, כך גם הביולוגיה. ניתן למפות את הגוף והמערכת הביוכימית הייחודית של כל אחד ואחד באמצעות מטריצה מתמטית.

· הקול הוא תמונה דינמית של הגוף דרך האינטראקציה של עצב הגרון , עצב הוואגוס והמוח.· כמו שיש מערכת ביוכימית מסודרת , ישנה מערכת צלילים מאורגת באופן ביולוגי ייחודי לכל אחד. מערכת זו נקראת "Sonistry "Sound· ניתוח הספקטרום הקולי בוחן את מבנה הקול – הפרופיל הווקאלי, ויודע לפרש את התדרים והדפוסים הקשורים לאקוסטיקה הקולית האינדיבידואלית.

· אקוסטיקה קולית חריגה, יכולה לספק מידע אבחנתי. האוזן והקול יכולים לספק חלון דינמי למכניקת הגוף, האישיות והביוכימיה.

· פרופיל ווקאלי יכול לזהות וירוסים, חיידקים ורעלנים במצבם הראשוני ולפני שהם הופכים לפתוגניים.

· חוקרים, קלינאים ומרפאים רבים משתמשים בדפוסי צבע וצליל בשילוב ייחודי כדי לרתום את המוח לשקם , להיזכר ולתחזק מצבי בריאות· מהגרפים הקוליים אנו יכולים לקבל מידע שימושי מאוד על פרופיל האישיות, הדינמיקה והחיות כושר ההתאמה ויכולת החיברות ועל החלקים הפעילים באישיות שלנו.

· גרפים קוליים של תחום התדרים שלנו (תרגום נתוני הקול שלנו לנתונים מספריים) מספקים מידע שימושי למצב הביוכימי הספציפי שלנו, לטונוס השרירים , לסידור הגנטי, לחשיפה שלנו לפתוגנים , לחומרי התזונה שלנו, ולרעלנים שיש לנו בגוף.

· לכל צליל יש צליל שווה והפוך, שיכול ליצור אינטראקציה והדדיות ובכך לגשת לריפוי ושיפור אורח החיים ואיכות החיים שלנו· ידוע היום כי לצמחים יש מנעד (אוקטבות) של צליל- תדרי ריפוי, שהם בדרך כלל שילוב צלילים שניתן לעבוד עימם בסולמות הרמוניה מוסיקלית להחיל ולבסס בגוף שיקום והחלמה. זוהי מדרגה נוספת ביכולות רפואת הצמחים.

· לכל אדם ישנו מקום, אמצעי ורגש שהוא "שווה ערך" לתדרים. שיכול להיות מתורגם חותמת צליל. חותמת הקול שלנו הפרטית מורכבת מכמה אוקטבות של צליל. ניתן להשתמש בתדרים מקבילים לחותמת הקול שלנו כדי לחזות – לפעמים אפילו חודש מראש מה מכין לנו הגוף שלנו- מהו המתח שהוא בונה והסיבות לכך.

https://www.smithsonianmag.com/smart-news/scientists-record-stressed-out-plants-emitting-ultrasonic-squeals-180973716/?fbclid=IwAR2_CRIeKtHDqLwzvwPmU8YW5Vb9q-IStoq7DtuyG7gNMLUOm0J7JUtYH4U

https://www.newscientist.com/article/2226093-recordings-reveal-that-plants-make-ultrasonic-squeals-when-stressed/?fbclid=IwAR2Q_z_NAcnRoG_UMaDisz6ldsh9kvAc3XQmPqHJIgvbDxCMMvMNlxQFiwY

הכותבת מאבחנת מוסמכת מטעם המכון לביואקוסטיקה.

🎁 מזמינה אתכם לסשן ניסיון

054-3152390

אולי גם תאהב...