מודעות והעצמה מחשבות תדרים

11.11 בשעה 11:11

היום !! 11.1 בשעה 11.11 הסתכלתי בשעון

קרה לך שהצצת בשעון ומייד הסתכלת בו שוב – כדי לוודא, ואז שמת לב שתפסת אותו באותו זמן שוב ושוב?

או שאת רואה את אותו דפוס מספרים שמהדהד בכל מקום בו אנו מסתכלת לאורך תקופה- בין אם על לוחיות רישוי או מכשירי חשמל – שעות ואפילו ימים. היום הוא יום מיוחד בו האור של הבריאה נגלה לנו בכל הדרכים ואפילו הטריוויאליות שבהן המתמטיקה של היצירה – של האור, באה לביטוי בדרכים מיסתוריות וקסומות. תוכלי לראות זאת למשל, בדפוסי מספרים שחוזרים על עצמם.

זהו אות לקחת הפסקה ולשים לב למשמעותם. הנומרולוגיה התגלתה כבר בעולם העתיק והיא אומרת לנו שלכל מספר יש רטט ומשמעות סמלית משלו שיכול לסמן את שלבי התפתחות הנשמה שלנו כשאנחנו עוברים מתדר אחד למשנהו. אני מהאנשים ה'אלה' שמאמינים שאין צירופי מקרים, שיש מסר במספרים עבורנו, ומצעירותי אני הולכת שבי בקסם המספרים הגיאומטריה והכוכבים, מסתכלת על הדפוסים החוזרים ומחפשת אחר המשמעות. דפוסי מספר חוזרים בחיינו עשויים לקרוא לנו להתמקד בהיבטים מסוימים בחיינו להתקרב ולהתעלות אליהם. להנכיח את הטוב ביותר שאנחנו- ולהפיק אותו בתוכנו.

ברגע שזיהיתי שיש משהו שעליי לבחון עמוק יותר, נקרים על דרכי דברים מפתיעים- סימנים וניסים שנותנים לי כיוון והנחייה לאנשים ולמקומות המחזיקים בתשובות הנכונות עבורי. מספרים, כסמלים, יכולים לשאת גם משמעויות אישיות. יתכן שיש לך מספר מזל ששירת אותך היטב לאורך חייך ושמזכיר לך אירועים מסוימים בעלי חשיבות. אם המספרים האלה חוזרים על עצמם ומופיעים, ייתכן שזה הזמן הנכון להעמיק בעבר כדי לקבל רמזים על אופן הטיפול במצב הנוכחי.

אנשים רבים רואים כעת את 11:11, מה שיכול להתפרש כשער אנרגטי שנפתח עבורם ליצירת מציאות. לא משנה מה ההסברים על המספרים המופיעים בכל מקום בו את מסתכלת, מה שחשוב הוא לסמוך על ההדרכה שלך לגבי מה שהם אומרים לך.

כל תרבות מייחסת למספרים משמעות שונה, כך שפרשנות סינית עשויה להיות שונה מהקבלה. הקשיבי לאינטואיציה שלך ותדעי מה הכי מתאים לך. אם למישהו יש הסבר שלא מרגיש נכון, זו לא התשובה עבורך אלא רק רמז שאת חוקרת בכיוון הנכון. בתשומת הלב למספרים סביבי, אני נעזרת בהם ככלי לשיפור הקשר שלי לאתרי, לקוסמי, למודעות שלי, ולבחירות שלי .

אולי גם תאהב...